Hakkımızda

KOBİlerimizin yönetim sistemlerinin, uluslar arası sistemler çerçevesinde iyileştirilmesi amacı ile 2005 yılında faaliyetlerine başlayan ekip danışmanlık uzman ve deneyimli kadrosuyla ISO serisi yönetim sistemlerinin KOBİlerimizde kurulumu, iyileştirilmesi, denetlenmesi ve belgelendirilmesi konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. ISO 9001 Kalite, 14001 Çevre, 22000 Gıda ve OHSAS 18001 işgüvenliği sistemleri başta olmak üzere otomotiv, tıbbi cihazlar, müşteri şikâyetleri yönetimi gibi tüm ISO standartlarının işletmelerimize kurulumu konularında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Ürün belgelendirme hizmetleri kapsamında özellikle CE, TSE, HYB belgelerinin alımında her türlü teknik danışmanlık hizmeti deneyimli mühendislerimiz tarafından verilmektedir.

Zengin hizmet yelpazesi ve iş deneyimiyle KOBİlerimizin gelişiminde yanında olmayı hedefleyen ekip danışmanlık; müşteri odaklı bilgi üreten, uzun vadeli iş birliğini gözeten, sunduğu hizmetlerden en yüksek katma değeri müşterisine sunmayı amaç edinen bir şirket profilini benimsemiştir.

Güvenilir

Müşteri odaklı,

Uzun vadeli iş birliğine inanan,

Konusunda uzman kadrolarla çalışan,

Kalite sistem prensiplerine uyarak sürekli gelişen,

Başarının ekip çalışmasında yattığına inanan bir kuruluş olarak tanınmak,

Kalite Politikamızdır.